Teknolojik Otomasyon Çözümleri

İşletmenizi analiz ederek gerekli ihtiyaçlarınızı raporlayıp sizlere en iyi ve hızlı bir şekilde talebinize yönelik teknolojik hizmetler sunuyoruz. Çözüm ortağımız AKINSOFT programları ile firmanız artıya geçerek iş yükünü hafifletiyor. Yetersiz olduğunu düşündüğünüz alanda tam entegrasyonlu özel yazılım hizmeti sağlıyoruz.

AKINSOFT, beş ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır.

  • Ticari Paket Programlar,
  • ERP Çözümleri,
  • Sektörel Paket Programlar,
  • Web Tabanlı Programlar,,
  • Mobil Programlar,

AKINSOFT programlarının genel özellikleri; modüler, güçlü, parametrik yapısı ile esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. En küçüğünden en büyüğüne kadar, tüm AKINSOFT ürünlerinde aynı kullanım mantığı hissedilir. Aşağıda programlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Puzzle Background

Ticari Paket Programları

AKINSOFT Ticari paketlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri; cariden stok ve muhasebeye, satın almadan satış ve taksitlendirmeye kadar, AKINSOFT kalitesi ile takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan AKINSOFT Ticari Programları, işlevselliğinin ve kullanım kolaylığının yanında kolay öğrenilebilir yapıda olması ile de farkını hissettiriyor..

Puzzle Background

ERP Çözümleri

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışacak tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıdır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business sistemi; işletmelerin malzeme yönetimi, malzeme ihtiyaç planlaması, kapasite ihtiyaç planlaması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, üretim kontrol ve kalite kontrol sistemlerinin yanında planlama, bütçe, bakım, personel (insan kaynakları) ve ön muhasebe modüllerini de kapsamaktadır. İç ihtiyaçları bildiği kadar dış pazarı ve iş süreçlerini de çok iyi araştıran AKINSOFT; global ekonominin dinamiklerine uygun ileri teknoloji gerektiren çözümler sunma politikasını, bu ürünü ile ön plana çıkarmaktadır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business’ın Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca, Felemenkçe çevirisi tamamlandı. Program, AKINSOFT Dil Editörü sayesinde istenilen dile kolayca uyarlama imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip yazılım evi AKINSOFT; 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı, Türkiye’nin en geniş program arşivi ile 100’ün üzerinde sektöre hitap etmektedir..

Puzzle Background