header-hakkimizda-text2 Hakkımızda
header-hakkimizda-text2 Hakkımızda
header-hakkimizda-text2 Hakkımızda
header-hakkimizda-text2 Hakkımızda

HAKKIMIZDA

DEHA TEKNOLOJİ 2002 yılından bu yana kurumlar ve bireyler için bilgi teknolojileri çözümleri üreterek, Teknoloji, Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Network, Web Tasarım ve Yazılım alanlarında profesyonel iş anlayışı, genç ve dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. Tüm sektörlerde faaliyet gösteren, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üreten, ürettiği yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayan, Bayi Ağı’nı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişleten AKINSOFT bünyesine katılarak Çözüm Ortaklığını pekiştirmiş ve son kullanıcıları ile çığ gibi büyümeyi hedeflemiştir.

Benimsemiş olduğu profesyonel bakış açısı ile yalnızca bugünü değil, geleceği de planlayarak yükselişine katkı sağlamaktadır. Dürüst ve şeffaf iş anlayışı doğrultusunda iyi bir kurumsal iş ortağı olma yolunda hareket eder, kurumlara nitelikli iş gücü sağlamasının yanı sıra, sürdürülebilir büyümelerine de katkıda bulunmaktadır. Yılların verdiği tecrübeye bağlı olarak emek, özveri ve zaman toplamının oluşturduğu kalite odaklı profesyonel çözümleri ile başarıya ulaşırken; en iyi hizmeti sunmak için gelişen koşullar doğrultusunda kendisini yenilemeye devam etmektedir.

Üzerindeki yükü fark ederek hizmet verdiği alanları DEHA TEKNOLOJİ çatısı altında farklı markalar ile birleştirmiştir. Özel Yazılım, Entegrasyon Çözümleri, Web Tasarım, Mobil Uygulama gibi hizmetleri DehaSoft markasıyla Yazılım sektörüne hizmet vermektedir.

Çözüm ortaklarının internet dünyasında rakiplerinden bir adım daha önde olması için gerekenleri planlayıp, bu plana harfiyen uyarak ilerlemektedir. Yazılım, internet ve sosyal medya alanlarında kurumların ve bireylerin danışmanlığını üstlenen DEHA TEKNOLOJİ daha önceki çalışmaları ve müşteri memnuniyeti seviyesiyle hizmet kalitesinden ödün vermemektedir. Bunların yanı sıra sürekli gelişen ve değişen internet dünyası için yaptığı çalışmalarıyla geleceğin internet ve iletişim projelerini hazırlamaktadır.

Otomasyon çözümlerinde teknolojik danışmanınız DEHA TEKNOLOJİ olarak birçok sektörde işletmeler için DehaSoft & AKINSOFT entegrasyonlu yazılım ve donanım çözümlerinde lider kuruluş olarak hizmet vermektedir.

İşletmeniz için Teknoloji, Yazılım, Güvenlik Sistemleri, Network ve Web alanlarında ayrı ayrı firmalar ile çalışmanıza gerek yok DEHA TEKNOLOJİ olarak tüm bu çözümleri tek bir firma olarak sunup, işletmenizde verimliliği maximum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Sektörde yer alan projelerini paket programlar haline getirip daha fazla işletmelere sunarak müşteri portföyünü geniş tutmaktadır.

DEHA TEKNOLOJİ Kalite Politikası şu esaslara dayanmaktadır:

  • Sürekli iyileştirme anlayışını tüm çalışanına benimsetmek
  • Toplam kalite felsefesini temel alarak, takım ruhu içerisinde kaliteli hizmet sunmak
  • Her sektöre yönelik müşteri istek ve beklentilerine çözüm odaklı ve en hızlı şekilde cevap vermek
  • Ar-Ge faaliyetlerini sürekli kılarak müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılamaktır.