Teknolojik Otomasyon Çözümleri

İşletmenizi analiz ederek gerekli ihtiyaçlarınızı raporlayıp sizlere en iyi ve hızlı bir şekilde talebinize yönelik teknolojik hizmetler sunuyoruz.

Çözüm ortağımız AKINSOFT programları ile firmanız artıya geçerek iş yükünü hafifletiyor. Yetersiz olduğunu düşündüğünüz alanda tam entegrasyonlu özel yazılım hizmeti sağlıyoruz.

AKINSOFT, beş ana grup altında toplanan ürünler sunmaktadır.

  • Ticari Paket Programlar,
  • ERP Çözümleri,
  • Sektörel Paket Programlar,
  • Web Tabanlı Programlar,
  • Mobil Programlar,

AKINSOFT programlarının genel özellikleri; modüler, güçlü, parametrik yapısı ile esneklik ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. En küçüğünden en büyüğüne kadar, tüm AKINSOFT ürünlerinde aynı kullanım mantığı hissedilir. Aşağıda programlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri
teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri

Ticari Paket Programları

AKINSOFT Ticari paketlerimiz ile işletmenizin ihtiyaç duyabileceği tüm ticari işlemleri; cariden stok ve muhasebeye, satın almadan satış ve taksitlendirmeye kadar, AKINSOFT kalitesi ile takip edebileceksiniz. Tamamen Windows mimarisine göre tasarlanan AKINSOFT Ticari Programları, işlevselliğinin ve kullanım kolaylığının yanında kolay öğrenilebilir yapıda olması ile de farkını hissettiriyor.

ERP Çözümleri

AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışacak tümleşik bir ERP (Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıdır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business sistemi; işletmelerin malzeme yönetimi, malzeme ihtiyaç planlaması, kapasite ihtiyaç planlaması, maliyet muhasebesi, genel muhasebe, üretim kontrol ve kalite kontrol sistemlerinin yanında planlama, bütçe, bakım, personel (insan kaynakları) ve ön muhasebe modüllerini de kapsamaktadır. İç ihtiyaçları bildiği kadar dış pazarı ve iş süreçlerini de çok iyi araştıran AKINSOFT; global ekonominin dinamiklerine uygun ileri teknoloji gerektiren çözümler sunma politikasını, bu ürünü ile ön plana çıkarmaktadır. AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business’ın Azerice, İngilizce, Rusça, Almanca, Felemenkçe çevirisi tamamlandı. Program, AKINSOFT Dil Editörü sayesinde istenilen dile kolayca uyarlama imkanı sunmaktadır. Türkiye’nin en geniş program arşivine sahip yazılım evi AKINSOFT; 120’yi aşkın yazılımın yer aldığı, Türkiye’nin en geniş program arşivi ile 100’ün üzerinde sektöre hitap etmektedir.

teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri
teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri

Sektörel Paket Programlar

AKINSOFT, Sektörel programları ile Muhtarlardan Valiliklere, Diş Hekimlerinden Poliklinik ve Doktorlara, Trafik Müşavirlerinden Sürücü Kurslarına, kurslardan dershanelere, Tarım İşletmelerinden Belediyelere kadar uzanan birçok kolda, AKINSOFT kalite ve güvencesini bulabilirsiniz. AKINSOFT WOLVOX Mobil Satış PDA ile satış elemanları her an her yerden şirket içi bilgilere ulaşarak, anlık gelişmeleri satış temsilcilerine online olarak aktarabilir. AKINSOFT WOLVOX PDA Mobil Satış sayesinde, sahada bulunan satış ekibi, anlık stok miktarlarını, malzeme fiyatlarını, cari hesap, borç ve bakiye ilişkilerini görerek müşterilerinden sipariş alabilir, fatura kesebilir, isterse tahsilat yapabilir

Web Tabanlı Programlar

AKINSOFT Web Tabanlı programlar, satışa hazır ürünlerini (e-ticaret yapısı sayesinde) online ortam üzerinden alışverişe sunmak isteyen işletmelerde, web üzerinden sipariş almak isteyen restaurantlarda, kafe ve barlarda, İnsan Kaynakları Yönetimini takip etmek isteyen işletmelerde, online rezervasyon sistemi kullanmak isteyen kuaförlerde ve müşterilerine web üzerinden operatörler aracılığıyla destek sağlamak isteyen tüm işletmelerde maksimum verim ile kullanılabilinir. WOLVOX E-Ticaret ile online olarak internet üzerinden ürünler satışa sunulup, sipariş kayıtları hazırlanarak B2B sistemi üzerinden alışveriş yapısı oluşturulur. WOLVOX Online İnsan Kaynakları Programı ile personellerin giriş- çıkışlarının kontrolleri ile birlikte maaş bilgilerini görebilmelerini, istek- öneri kayıtlarının aktarılmasını ve sınav anket sisteminin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Gelişmiş yapısı ile e-kuaför hizmetlerinin de verildiği web çözümlerinde rezervasyonlar online yapılabilmektedir. Livechat sistemi ile tanımladığınız operatörlerin son kullanıcılara destek ve yardım hizmetinin internet ortamından verilebilmesini sağlayabilirsiniz.

teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri
teknolojik-otomasyon-sistemleri-akinsoft Teknolojik Otomasyon Çözümleri

Mobil Programlar

Android işletim sistemi destekli uygulamalar sayesinde gün sonu raporları, finansal analiz raporlamaları, kablosuz sipariş sistemi ile sipariş almak isteyen tüm restaurant, kafe ve barlarda yapılan işlemlerin kontrolü cep telefonundan veya el terminalinden yönetilebilir. AKINSOFT WOLVOX Restaurant PDA (Android) ile masa ve adisyon fişlerinin takibi ile rezervasyon listesi üzerinden ürün sipariş işlemleri, AKINSOFT WOLVOX Günsonu (Android) ile WOLVOX kullanan işletme yöneticileri için günsonu ve finansal analiz raporlama işlemleri, AKINSOFT Günlük Döviz Kurları (Android) ile Merkez Bankasında belirtilen döviz kurlarının takibi, AKINSOFT KeyBox Password Manager (Android) ile işletmelerde kullanılan tüm şifrelerin güvenli bir şekilde kayıt altında tutulması işlemleri yapılabilir.