ÖZEL YAZILIM ENTEGRASYONU

İhtiyaça yönelik mevcut kullandığınız program üzerinden farklı bir programa geçişinizi kolaylaştıran özel yazılım hizmeti sunmaktayız.

  • Akınsoft muhasebe programında oluşturduğunuz ürünlerinizin ürün detayları, ürün fiyat portföyleri, ürün alt-üst kategorileri ve ürün açıklamaları otomasyon sistemleri arasında entegre edilir.
  • Eticaret sisteminizde ürünleriniz için oluşturduğunuz kampanyalar, promosyonlar ve indirimler entegrasyon sürecine dahil edilir.
  • Ürünlerinizin stok durumları, stok cinsleri ve stok kartlarının sistemlerinize anlık veri transferleri yapılırken, stok durumlarınız güncel olarak bayi ve müşterilerinize aktarılır. Deponuzda tükenen ürünler bayilerinizin ekranında eş zamanlı pasif olur.
  • B2B ve B2C sistemlerinde üyeliği tamamlanan müşteri profillerinize açtığınız cari hesapların detayları, hesap hareketleri ve bakiye bilgilerinin entegrasyonu sistemler arası gerçekleştirilir.
  • Satış sürecinde sisteminize düşen siparişler hakkında detaylar, sipariş açıklamaları, sipariş onay durumları, iade ve teklifler anlık olarak sistemlerinize aktarılır.
  • Tahsilat süreçleri sonunda oluşan banka dekontları, faturalar, fişler ve banka havalelerinin entegrasyonunda çift yönlü aktarımı sağlanır.
  • Tüm bankaların POS çözümlerinde bankaların sunduğu özel kampanyalar ve müşteri taksit oranları da sistemlerinize eş zamanlı düşer.
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT ENTEGRASYON PROJELERİMİZ

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT TİCİMAX E-TİCARET ENTEGRASYONU

Web sitesi üzerinden gelen ürünleri, siparişleri, carileri AKINSOFT da aktarılmaktadır. Sipariş entegrasyon da gelen sipariş beklemeye alınır. Özel bir ara yüz den checkin işlemi yapılır. Burada ürünün barkodu okutulduğunda siparişte olup, olmadığı kontrol edilir. Sipariş içerisinde olmayan ürün okutulamaz. Yetkilendirme ile verilen işlem yetkisine bağlı düzenleme, fiyat değiştirme veya ürün değiştirme gibi işlemler yapılabilir. Siparişin eksiksiz tamamlanması durumunda otomatik olarak faturalandırılmaktadır. Burada işlem loğları tutulmaktadır (ekleyen, düzenleyen, kaydeden). Siparişin eksik olma durumunda uyarı verilir. Yine de eksik tamamlarsa sipariş kısmi olarak faturalandırılabilir. Siparişe bağlı olarak kargo ve kapıda ödeme gibi tutarlar otomatik olarak faturaya eklenmektedir. Bununla birlikte müşterinin ödeme tipine göre AKINSOFT‘ da gönderilmektedir (nakit, post, havale vs..).

AKINSOFT PROJESOFT E-TİCARET ENTEGRASYONU

AKINSOFT‘ da mevcut olan stokların web sitesine otomatik olarak transfer edilmesi, web sitesi üzerinden gelen siparişleri AKINSOFT‘ da kontrollü olarak faturalandırmaktadır. Bununla birlikte stok miktarları AKINSOFT‘ da tutulur. Stok miktarları gelen sipariş üzerine sipariş miktarı adedince AKINSOFT‘ da bloke edilir. Faturalandırma işlemi tamamlandı zaman bloke işlemi kaldırılır.

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT CARİ ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile cari transfer işlemi yapmaktadır.

AKINSOFT CARİ HAREKET ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile cari hareket transfer işlemi yapmaktadır.

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT ÇEK SENET ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Çek Senet hareket transfer işlemi yapmaktadır.

AKINSOFT KASA ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Kasa hareket transfer işlemi yapmaktadır.

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT DEPO ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Depo hareket transfer işlemi yapmaktadır.

AKINSOFT FATURA ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Fatura hareket transfer işlemi yapmaktadır.

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT SİPARİŞ ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Sipariş hareket transfer işlemi yapmaktadır.

AKINSOFT BANKA ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Banka hareket transfer işlemi yapmaktadır.

ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu
ozel-yazilim-entegrasyonu Özel Yazılım Entegrasyonu

AKINSOFT STOK ENTEGRASYONU

AKINSOFT Wolvox veya OctoPlus programını tercih eden müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım entegrasyon hizmeti sağlıyoruz. Kaynak bir data üzerinden AKINSOFT ile Stok hareket transfer işlemi yapmaktadır.