Mobil Uygulama Hizmetleri

İki platformda geliştirilen(IOS ve Android) Mobil Uygulama alanın da günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı.

DehaSoft olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeniçağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Fikir üretiminden, hedef pazara ürün teslimine kadar rehberiniz oluyoruz. Proje süresince endüstrinin en iyi uygulamaları ve son trendlerinden yararlanırken, mobil projenizi yapılandırıyor, tasarlıyor, geliştiriyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Detaylı Bilgi
dehasoft-mobil-uygulama-hizmetleri Mobil Uygulama
dehasoft-mobil-uygulama-hizmetleri Mobil Uygulama

Doping Çiğ köfte Responsive Mobil Uygulama Projemiz

Responsive Tasarım Mobil Uygulama

Responsive Tasarım tüm ekran çözünürlüklerinde sorunsuz çalışan modern ve kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu, mevcut websitenizin içerikleri ile beraber tasarımın mobil cihazların tüm ekranlarına uyumlu hale getirilmesi, çalışması için cihazda internet bağlantısı olmak zorundadır. Native(Gerçek) Uygulamaya göre maliyeti daha düşüktür.

Detaylı Bilgi

Native(Gerçek) Mobil Uygulama

Native uygulama, üzerinde çalıştığı platformun yazılımsal ve donanımsal olanaklarına doğrudan erişebilen, cihazın kendi ana platformu tarafından desteklenen bir dille yazılmış ve derlenmiş uygulamalardır.

Detaylı Bilgi
dehasoft-mobil-uygulama-hizmetleri Mobil Uygulama

Bixolon Mobil Yazıcı Native Mobil Uygulama Projemiz